Transport pojazdów specjalistycznych.

Transport śmieciarki oraz pojazdów ciężarowych i specjalistycznych wymaga precyzyjnego planowania, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z obniżoną naczepą o pokładzie znajdującym się zaledwie 50 cm nad powierzchnią ziemi. Taki rodzaj naczepy doskonale sprawdza się, zwłaszcza gdy maszyny, które przewozimy, posiadają wysokość przekraczającą 3 metry.

Warto zauważyć, że standardowa naczepa niskopodwoziowa ma wysokość 90 cm, co oznacza, że przewóz ładunków o wysokości powyżej 3,10 metra staje się już operacją ponadnormatywną. Gdy wysokość ładunku osiąga 3,6 metra, transport staje się szczególnie wyzwaniem, ponieważ wraz z naczepą osiąga wysokość 4,5 metra. Konstrukcje drogowe w tej strefie wysokości często nie posiadają odpowiednich oznaczeń ograniczeń, co zwiększa ryzyko wystąpienia wypadków drogowych.

Korzystając z naszej floty o obniżonej naczepie, można bezpiecznie przewozić ładunki o wysokości do 3,5 metra, pozostając w granicach przepisowych norm. Nawet w przypadku maszyn o wysokości 4 metrów, zastosowanie naczepy zezwolonej na przewozy ponadnormatywne pozwala nam zachować zgodność z przepisami.

Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji na temat transportu ponadgabarytowego, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48601655252 lub drogą mailową: transport@widuchowski.pl.

Red Ball Express
Pojazd o wysokości 3,6m, długi ponad 8m. Na naszej obniżonej platformie typu tiefbet bez problemu może być załadowany.
Red Ball Express