Transport wozideł budowlanych

Właściwa laweta niskopodwoziowa daje możliwość transportu ciężkiego sprzętu budowlanego. Jedną z bardziej wymagających maszyn jest wozidło przegubowe, np Volvo A30, A40, A60, BellB30, Caterpillar 730, Komatsu HM 400, Doosan DA30, Terex TA300, JCB i wiele innych. Do transportu tak dużej maszyny niezbędna jest obniżona naczepa, typu tiefbett, która ma niski pokład, pozwalający na przewiezienie wysokiego ładunku. Ponadto naczepa jest rozciągana na długość, dzięki czemu nawet tak długi ładunek mieści się na naszej lawecie niskopodwoziowej.

Stosunkowo duża masa pojazdu, ok. 30t., duża wysokość – blisko 4m, oraz szerokość ponad 3,40m klasyfikują transport tego pojazdu do transportu ponadnormatywnego, na który potrzebne jest zezwolenie kategorii IV wydawane przez GDDKiA.

Nasza firma dysponuje wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami do wykonania takiego przewozu. Wykonując taki transport, mają Państwo pewność że przewóz takiej maszyny gabarytowej przebiegnie bez żadnych problemów natury formalnej.

Jeżeli oczekują Państwo realizacji takiego przewozu w sposób profesjonalny, prosimy o telefon pod nr 601655252, bądź zapytanie pod adresem mailowym transport@widuchowski.pl w celu otrzymania szybkiej wyceny

Transport wozidła budowlanego