Transport maszyn rolniczych, ciągników siodłowych Katowice, Śląsk

Prowadzona przez nas firma Widuchowski oferuje klientom profesjonalne usługi z zakresu transportu maszyn rolniczych. Realizujemy przewozy różnych urządzeń, w tym takich jak kombajny, ciągniki oraz przyczepy – jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo atrakcyjną cenę. Zawsze odpowiednio zabezpieczamy sprzęt na czas przejazdu, ograniczając do minimum ryzyko jego uszkodzenia. W razie potrzeby organizujemy fachowy pilotaż całego przedsięwzięcia transportowego, postępując zgodnie z obowiązującymi w konkretnym przypadku przepisami.

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy wyłącznie kompetentnych, doświadczonych pracowników, którzy do każdego powierzonego im zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Dysponujemy także różnymi pojazdami, które są odpowiednio przystosowane do przewozu konkretnej maszyny rolniczej. Realizowany przez nas transport objęty jest ubezpieczeniem o szeroki zakresie, które jest gwarancją bezpieczeństwa dla naszych klientów – zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Przewóz maszyn rolniczych na terenie Śląska i okolic

Oferta naszej firmy skierowana jest do klientów z terenu całego województwa śląskiego, a także jego najbliższych okolic. Każde powierzone nam zadanie traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby jego realizacja przebiegła szybko i zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy. Przewóz maszyn rolniczych przeprowadzimy w dogodnym dla Państwa terminie, po uprzednim ustaleniu wszystkich szczegółów. W razie konieczności osoby korzystające z naszych usług mogą liczyć na fachowe wsparcie merytoryczne oraz rzetelną pomoc w zaplanowaniu transportu.

Przy organizacji przedsięwzięcia bierzemy pod uwagę rozmaite czynniki, takie jak choćby rodzaj i typ sprzętu wykorzystywanego w rolnictwie, a także jego wymiary oraz masę. W przypadku mniejszych i lżejszych maszyn rolniczych używamy standardowych naczep do ich przewozu. Z kolei wielkogabarytowe modele zazwyczaj wymagają zorganizowania transportu niskopodwoziowego, w czym także się specjalizujemy. Realizując tego typu zlecenia, wykorzystujemy m.in. platformy, lawety SEMI z najazdami oraz naczepy typu Tieffbett.

Transport maszyn rolniczych – jaka cena?

Na łączne koszty realizacji przewozu maszyny rolniczej wpływają rozmaite uwarunkowania, w tym między innymi jej gabaryty oraz odległość do przejechania. Istotnym czynnikiem jest też oczekiwany przez Państwa termin realizacji zlecenia. Im jest on dłuższy, tym wyższe upusty cenowe możemy zaproponować klientom.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przedsiębiorcy oraz osoby prywatne korzystające z naszych usług chcą dokładnie wiedzieć, jaką kwotę pieniędzy trzeba będzie wydać na przewiezienie sprzętu przed wykonaniem tego zadania. Mając to na uwadze, zawsze dokonujemy bezpłatnie wyceny kosztów przedsięwzięcia – zapraszamy do kontaktu w celu jej uzyskania. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywany przez nas transport maszyn rolniczych wyróżniała niewygórowana cena.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Widuchowski! Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z wysokiego poziomu usług przewozowych świadczonych przez zespół doświadczonych pracowników dysponujących nowoczesną flotą pojazdów.