Transport przesiewacza taśmowego

Świadczymy usługi w przewozie ponadnormatywnym przesiewaczy takich firm jak np. Powerscreen Chieftain, Sandvik, Terex Finlay, Husmann, Keestrack, Kleemann i inne.
Do transportu takiego przesiewacza używamy naczepy typu „tifbet”, którą na moment załadunku opuszcza się całkowicie na ziemie i taka maszyna ma najmniejsze ryzyko podczas wjazdu.

Chcesz przewieźć przesiewacz? Zadzwoń! Tel. 601655252. lub sms.

Przewóz przesiewacza taśmowego zaliczany jest już do transportu ponadnormatywnego. Szerokość 3 metry, wysokość ponad 3,5m oraz waga blisko 40ton.

Red Ball Express
Transport przesiewacza Powerscreen. Maszyna na tyle długa, że trzeba było wieźć na rozciągniętej naczepie.


Mamy doświadczenie w przewozie przesiewaczy, wiemy że wjazd maszyny na lawetę powinien odbywać się z niezwykłą ostrożnością ze względu na wysoki środek ciężkości i jej gabaryty.
Posiadamy niezbędne kategorie do przewozu przesiewaczy, ponieważ są one szerokie, wysokie oraz ciężkie.
Ponadto nasz zespół to ludzie z dużym doświadczeniem technicznym, potrafimy taką maszynę obsłużyć samodzielnie, więc w razie konieczności, gdyby nie było operatora, jesteśmy w stanie ją załadować.
Możemy wziąć na siebie również długie maszyny, jaką niewątpliwie jest np. Warrior 1400 o dużej długości transportowe, z uwagi na to iż nasza laweta transportowa ma możliwość rozciągnięcia.

Red Ball Express
Przesiewacz Keestrack

Przewóz przesiewacza taśmowego zaliczamy do transportu ponadnormatywnego

Trzeba wiedzieć, że ze względu na swoje rozmiary, transport przesiewacza należy do transportu ponadnormatywnego, na którego realizacje wymagane jest zezwolenie najwyższej – V kategorii. Samo wydanie zezwolenia kosztuje 1500zł i wymaga ustalenia jednorazowej trasy dla danego przejazdu. Spowodowane jest to wagą urządzenia, którego masa zsumowana z masą zestawu niskopodwoziowego wynosi już ponad 60 ton. Brak właściwej kategorii – piątej, może być przyczyną że Wasza maszyna nie trafi na czas we wskazane miejsce, ponieważ w wyniku kontroli drogowej dalszy przejazd zostanie wstrzymany i będzie mógł być kontynuowany dopiero po uzyskaniu właściwego zezwolenia, co trwa do 30 dni. Ponadto na przewoźnika zostanie nałożona kara administracyjna w wysokości do 15tyś zł.

Jeżeli chcecie Państwo aby Wasza maszyna trafiła do miejsca przeznaczenia we właściwym czasie, korzystajcie z usług przewoźników, którzy spełniają wymagania przy transporcie ponadnormatywny – właściwa kategoria oraz pilot.

Oferujemy transport przesiewaczy na terenie całego kraju! Zadzwoń: 601655252