Transport maszyn budowlanych

Oferujemy Państwu transport koparek, koparko-ładowarek i innych typowych na budowie maszyn. Dysponujemy lawetą o długości dolnego pokładu 7,5m, z długimi najazdami i poszerzeniami. Dzięki bliskiej odległości od naszej bazy transportowej mieszczącej się w Zabrzu, możemy zaproponować korzystne ceny.

Możemy również przewieźć dużo większe ładunki na naczepie dedykowanej do tego, typu tiefbet. Obniżona laweta nadaje się doskonale do transportu maszyn o wysokości 4m i więcej. Ponadto dolny pokład możemy rozciągnąć do długości 13 metrów, co w połączeniu z górnym pokładem sprawia że możemy przewieźć bardzo długie maszyny.

Red Ball Express
Nasza laweta z obniżoną podłogą typu tiefbett może przewieźć długie ładunki.

Sprzęt używany powszechnie na placach budowy zazwyczaj charakteryzuje się dużymi gabarytami. Jako doświadczeni przewoźnicy jesteśmy w stanie podjąć się zadania jego relokacji. Zlecony nam transport maszyn budowlanych przeprowadzimy szybko, bezpiecznie i zawsze w dogodnym dla Państwa terminie. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za kompleksową realizację czynności załadunkowych i rozładunkowych. Przykładamy szczególną wagę do właściwego zabezpieczenia powierzonych nam urządzeń na czas ich przewozu. Do obowiązków pracowników firmy Widuchowski zalicza się także prawidłowe zaplanowanie przedsięwzięcia pod kątem logistycznym.

Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, dlatego nasi klienci mogą mieć pewność, że zostanie ono zrealizowane z należytą starannością – zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Specjalistyczny przewóz maszyn budowlanych

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przewóz maszyn budowlanych musi odbywać się z zachowaniem wszelkich obowiązujących zasad i norm bezpieczeństwa. Z tego powodu zatrudniamy wyłącznie kompetentnych i doświadczonych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak zorganizować całe przedsięwzięcie, aby jego realizacja odbyła się bez zakłóceń.

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc na każdym etapie transportu sprzętu do wyznaczonego miejsca. Nasze zaangażowanie w zaplanowanie oraz przygotowanie wspomnianego procesu zapewnia sprawność jego przebiegu. Mamy wszystkie niezbędne do realizacji takich zleceń zezwolenia. W zakresie naszych kompetencji leży także dobór najlepszej w danym przypadku trasy przejazdu.

Firma Widuchowski oferuje zleceniodawcom pełen pakiet usług transportowych. Możemy zająć się przewozem każdej maszyny budowlanej, w tym np. walca, koparki, spychacza czy zwyżki. W zakresie naszych kompetencji mieści się także specjalistyczny transport urządzeń nienormatywnych i niskopodwoziowych – dysponujemy dużym doświadczeniem w realizacji tego rodzaju usług. Co bardzo istotne, wszystkie wykonywane przez nas zlecenia przewozowe są odpowiednio ubezpieczone.

Transport maszyn budowlanych – różne naczepy

Nasi pracownicy mają do swojej dyspozycji nowoczesną flotę rozmaitych pojazdów ciężarowych przystosowanych do przewożenia sprzętu wykorzystywanego na placu budowy. Przy doborze odpowiedniego samochodu transportowego bierzemy pod uwagę rodzaj i typ maszyny budowlanej, a także jej wagę i rozmiary. W trakcie transportu wykorzystujemy rozmaite naczepy. Warto wskazać przede wszystkim na modele SEMI z płaską powierzchnią ładowną. Wbudowane, hydraulicznie opuszczane najazdy znacznie ułatwiają załadunek oraz rozładunek platformy. Przy przewozie koparek i innych wielkogabarytowych urządzeń często korzystamy również z naczep typu Tiefbett wyposażonych w specjalny, zagłębiony pokład ładunkowy.

Na Państwa zlecenie, podejmujemy się także przewożenia maszyn budowlanych o ponadprzeciętnej długości. Jest to możliwe dzięki naczepom typu tele z konstrukcją bazującą na rdzeniu teleskopowym. Dzięki opcji regulowania wielkości platformy na jej powierzchni można umieścić na niej nawet wyjątkowo długi ładunek, którego masa może dochodzić aż do 25 ton.

Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem bliższych informacji na temat naszych usług przewozu, serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego albo mailowego z pracującymi w firmie Widuchowski specjalistami. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie dotyczące transportu maszyn budowlanych i od razu przygotujemy kosztorys dla danego zlecenia.