Lokomotywa spalinowa SM03

Jedna z rzeczy którą lubimy w tej robocie to że nie jest monotonna. Raz przerzut ciężkich pojazdów wojskowych, raz transport przesiewacza na Śląsku, innym odpady żelazne do Warszawy. A tutaj – ciufcia! Niby mała – jednak swoje 25 ton waży. Potrzebna była koordynacja z dźwigami żeby załadunek był możliwy. Ale zgrana ekipa dźwigowa i zgrana ekipa transportowa – musi być dobrze! Lokomotywa SM03 to skrót od spalinowo-manewrowa. Wewnątrz silnik 6-cylindorwy, rzędowy, wizualnie wygląda jak połowa silnika z czołgu (w czołgach są widlaste 12-stki). Na miejscu docelowym nie potrzebne były dźwigi do rozładunku, ze względu na to że zakład przyjmujący dysponował własnym specjalistycznym sprzętem do ściągania wagonów z platform.

Red Ball Express
Jesteśmy spakowani, ruszamy w drogę!
Red Ball Express
Lokomotywa jest wysoka, ponad 3 metry, oraz wysoki środek ciężkości, dlatego wygodnie wiezie się ją na niskiej podczołgówce
Red Ball Express
Skorzystaliśmy z możliwości zajrzenia do wnętrza. Uwagę naszą przykuły zegary, które są takie same jak w czołgu
Red Ball Express
Malbork. jest co raz bardziej wąsko i co raz więcej torów. Znaczy zbliżamy się do głównego bossa.
Red Ball Express
Jesteśmy przy stacjonarnym podnosniku, którym łatwo podnieść kolejowe urządzenia z platformy
Red Ball Express
Lokomotywa na naczepie niskopodwoziowej

Transport lokomotywy na naczepie niskopodwoziowej – tel. 601655252 – Dzwoń! Mamy już pewne doświadczenie. Z załadunkiem, rozładunkiem, zablokowaniem kół od maszyny kolejowej. Wiemy jak to pospinać żeby nie „odleciało”. Polecamy się, jesteśmy elastyczni, dogodne warunki płatności, nie robimy problemów tylko je rozwiązujemy.